אימון 1 על 1

בתור מאמן הכושר שלך אני אדאג לא רק לכושר שלך אלא גם לשינויי הרגלי התזונה ושיפור איכות החיים שלך. בעזרת השיטה שלי שמתמקדת בשילוב בין הגוף, הנפש והתזונה אדריך אותך לשינוי אמיתי בבריאות ובכושר לתקופת חיים ולא למספר שבועות. האימון שמתאים לך אישית יהיה בריא, יעיל ואפקטיבי וכמובן מותאם רק לך. איך אני עושה זאת? בניית תוכנית האימון עבורך מבוססת על הצרכים והמטרות האישיות שלך, כך שכל הפוקוס שלי יהיה בלעזור לך להשיג את היעדים שהצבת לעצמך בעזרת השילוב של הידע, הניסיון והכישורים שלי. אם המטרה היא תוצאות בירידה במשקל, הצרת היקפים, עלייה במסת שריר, שיפור יכולות ספורטיביות, אימוני כוח, שיקום אחרי פציעה (אחרי בדיקה אצל אורטופד) או פשוט להיות בריא ולשפר את אורח החיים שלך אני אעזור לך בזה!
קרא עוד קרא פחות

אימון זוגי

אימונים עם בן או בת הזוג או סתם עם חבר או חברה זוהי דרך מצוינת להעלות את המוטיבציה אחד של השני, ולהגיע למטרות הכושר והבריאות שלכם ביחד תוך כדי תמיכה הדדית ותמיכה שלי כמאמן הכושר שלכם. אם החלטתם להתאמן בתור זוג, אתם לא רק תנערו את הרוטינה של הערב השבועי הרגיל שלכם שהיא ספה-פלאפון-טלוויזיה או כל דבר אחר, אלא גם תלמדו דרך חדשה לבלות ביחד ותיצרו חוויה חדשה ומעניינת, שלא לדבר על הערך הבריאותי שבדבר. בנוסף, אימון כושר זוגי בין אנשים עם מטרות דומות עוזר להגיע להישגים יחדיו, מכיוון שלא תרצו לאכזב לא רק את המאמן שלכם אלא גם את השותף או השותפה לאימונים. כך תוכלו ליצור אווירה שתגרום לכם להתמיד באימונים לאורך זמן.
קרא עוד קרא פחות

אימון למבוגרים

פעילות גופנית בגיל המבוגר תורמת לשחזור אנרגיה חיונית ובריאות נפשית מה שמסייע לשיפור איכות החיים. בגיל המבוגר אימון כושר הוא חשוב מאוד בגלל התנועתיות, כאשר אנו ממעיטים בתנועה הגוף שלנו פחות גמיש ובעקבות זה אתם עלולים לעלות במשקל ולהמעיט עוד יותר בתנועה. חשוב לחזק ולשמר את הגוף ולמנוע הדרדרות כדי שאיכות החיים שלכם תהיה טובה יותר – בשביל עצמכם. כמאמן הכושר שלכם אשים דגש על שיפור היציבה, הכוח, הניידות והגמישות שלך. אתאים את התרגילים אישית לכל אחד ואחת על מנת להגיע לעבודה הטובה ביותר תוך כדי מודעות גופנית.
קרא עוד קרא פחות
האימונים מועברים לכל האוכלוסיות
* כלולים במחיר ייעוץ וליווי תזונתי
* תינתן 7% הנחה מהעסקה על אימוני בוקר
להרשמה לאימונים בסטודיו - צרו קשר!

מתחם הסטודיו כולל את הציוד הכי מתקדם וחדיש שיש בשוק. 

בסטודיו מבצעים אימוני כוח מותאמים אישית עם הדרכה צמודה ויחס אישי.